Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Ti S'e Meriton  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/05/2020

2020-05-24T15:00:12+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ti S'e Meriton" kënduar nga Labinot Rexha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ti S'e Meriton".
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Stefi Prifti & Endri Prifti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ora nje dhe un jam vetem
ti nuk vjen dhe une e di
nuk do ti bija telefonit
por sot e humba une kontrollin
sepse kam nevoje per ty.

Ora 2 po vjen mengjesi i ri
le te me shajne ketu do te rivi
boten thone se e mban zoti
ndersa mua me mban ti
harroj veten asnjhere un tyyy

ti se meritove asnjhere
nje rrahje te kesaj zemre
me rendon sa mali sot nje peng
urren ate qe deshe
nuk mbet asgje nga ne te 2
nje lot e fjalet e mia
dhe e fundit gje qe mbet aty
urren sot dashuria......x2

nuk po bije telefoni
s'ka me zhurma se s'je ti
si ta jetoj une diten neser
si ta kaloj une naten neser
ndoshta te kam dashur teper?

ti se meritove asnjhere
nje rrahje te kesaj zemre
me rendon sa mali sot nje peng
urren ate qe deshe
nuk mbet asgje nga ne te 2
nje lot e fjalet e mia
dhe e fundit gje qe mbet aty
urren sot dashuria...Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet