A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lady Antebellum

Just A Kiss ➡ Thjesht Nje Puthje

 Anglisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Just A Kiss

Lying here with you so close to me
It is hard to fight these feelings
When it feels so hard to breathe
Caught up in this moment
Caught up in your smile

I have never opened up to anyone
So hard to hold back when i am holding you in my arms
We dont need to rush this
Let's just take it slow

Just a kiss on your lips
in the moonlight
Just a touch of the fire
burning so bright
No i dont want to mess this thing up
I dont want to push too far

Just a shot in the dark that
you just might be the one
i've been waiting for my whole life
So baby i'm alright
with just a kiss goodnight

I know that if we give this a little time
It'll only bring us closer to the love we wanna find
It's never felt so real, no it's never felt so right

Just a kiss on your lips
in the moonlight
Just a touch of the fire
burning so bright
No i dont want to mess this thing up
I dont want to push too far

Just a shot in the dark that
you just might be the one
i've been waiting for my whole life
So baby i'm alright
with just a kiss goodnight

No i dont want to say goodnight
I know it's time to leave , but you'll be in my dreams tonight(x2)

Just a kiss on your lips
in the moonlight
Just a touch of the fire
burning so bright
No i dont want to mess this thing up
I dont want to push too far

Just a shot in the dark that
you just might be the one
i've been waiting for my whole life
So baby i'm alright
Oh, let's do this right
with just a kiss goodnight...


Thjesht Nje Puthje

Te genjej me ty ketu prane meje
Eshte shume e veshtire te luftosh keto ndjenja
Kur eshte e veshtire te maresh fryme
I kapur ne kete moment
I kapur ne buzeqeshjen tende

Nuk i jam hapur kurre askujt
Shume e veshtire per tu mbajtur kur po te mbaj ty ne krahet e mi
Nuk kemi perse te nxitohemi me kete
Thjesht ta marrim shtruar

Thjesht nje puthje ne buzet e tua
nen driten e henes
Thjesht nje prekje e zjarrt
i djegur ne menyre te ndritshme
Jo, nuk dua te beje rremuje
Nuk dua te te nxis shume larg

Thjesht nje e shtene ne erresire
ti mund te jesh ajo
Ajo qe kam pritur gjithe jeten time
Ndaj beibi jam mire
me thjesht nje puthje pershendetese

E di se nese i japim pak kohe kesaj
Do te na sjell me afer dashurise qe kerkojme
Nuk eshte ndjer kurr kaq reale
Jo, nuk eshte ndjer kurr kaq e drejte

Thjesht nje puthje ne buzet e tua
nen driten e henes
Thjesht nje prekje e zjarrt
i djegur ne menyre te ndritshme
Jo, nuk dua te beje rremuje
Nuk dua te te nxis shume larg

Thjesht nje e shtene ne erresire
ti mund te jesh ajo
Ajo qe kam pritur gjithe jeten time
Ndaj beibi jam mire
me thjesht nje puthje pershendetese

Jo, nuk dua te them naten e mire
E di eshte koha per tu larguar
por ti do jesh ne enderrat e mia sonte


Thjesht nje puthje ne buzet e tua
nen driten e henes
Thjesht nje prekje e zjarrt
i djegur ne menyre te ndritshme
Jo, nuk dua te beje rremuje
Nuk dua te te nxis shume larg

Thjesht nje e shtene ne erresire
ti mund te jesh ajo
Ajo qe kam pritur gjithe jeten time
Ndaj beibi jam mire
Oh, le te veprojme drejte
me thjesht nje puthje pershendetese...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019