Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lady Antebellum - Slow Down Sister

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Slow Down Sister".
3. Video është e këngës "Slow Down Sister", por nuk këndohet nga Lady Antebellum.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lady Antebellum - Slow Down Sister  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Slow down sister cause I just can't love ya
But I just can't get you off my mind

I ain't your fool, I'm not falling
I'm not falling in love with you
I play by my rules
And believe me
You don't want me too close to you

And even though you look so fine
I've been on this broken road one too many times

[Chorus]
So slow down sister cause I just can't love ya
But I just can't get you off my mind
Oh and Lord knows I need ya
But I just don't want to
Put this rusted heart upon the line

I've heard people say
That I'm crazy
That I'm crazy for avoiding you
But honey I got my freedom
And my reasons
All the reasons for what I do

But that last kiss just did me in
And I don't wanna look at you as something
More than a friend

[Repeat Chorus]

Oh slow down sister
I've got to make you mine
Oh all I'm asking for is just a little time
A little more time

[Repeat Chorus]


Më Shumë Këngë Nga Lady Antebellum:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet