Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lady Antebellum - All We'd Ever Need

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All We'd Ever Need".
3. Video është e këngës "All We'd Ever Need", por nuk këndohet nga Lady Antebellum.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lady Antebellum - All We'd Ever Need  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Boy it's been all this time
And I can't get you off my mind
And nobody knows it but me
I stare at your photograph
Still sleep in the shirt you left
And nobody knows it but me
Everyday I wipe my tears away
So many nights I've prayed for you to say

I should have been chasing you
I should have been trying to prove
That you were all that mattered to me
I should have said all the things
That I kept inside of me and maybe
I could have made you believe
That what we had was all we'd ever need

My friends think I'm moving on
But the truth is I'm not that strong and nobody knows it but me
And I've kept all the words you said
In a box underneath my bed
And nobody knows it but me

But if you're happy I'll get through somehow
But the truth is that I've been screaming out

I should have been chasing you
I should have been trying to prove
That you were all that mattered to me
I should have said all the things
That I kept inside of me and maybe
I could have made you believe
That what we had was all we'd ever need

It was all we'd ever need

Oh, thought it was all we'd ever need

I should have been chasing you
I should have been trying to prove
That you were all that mattered to me
You should have said all the things
That I kept inside of me and maybe
I maybe you could have made me believe
That what we had was all we ever need

It was all we'd ever need


Më Shumë Këngë Nga Lady Antebellum:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet