A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ndjenj–Dridhje

Kam filluar te ndjej dridhje,
Diçka me vjen oshetime,
Kam kuptuar se pa lidhje,
Paskam shkruar poezine…
Kam kuptuar, ne jete veç dhimbje,
Paskam pasur dashurinë.

- poezi nga Lana Dembo


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019