Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ledi (M)
Nuk ka akoma asnjë votë

Ledi (M) është këngëtar. Në Maj 2014, Ledi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Mjegulli I Dashurise", në bashkëpunim me NR.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet