Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledio Arapaj - Harresa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

30/11/2013

2013-11-30T19:52:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Harresa" kënduar nga Ledio Arapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ledio Arapaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Peppermint. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kurrë më parë nuk kam pasur nevojë
Kështu si tash diçka të harroj
M'duhet të t'harroj prej sonte ty
Largomu nga mendja, t'jetoj si i ri

Ti shpirtin tim ma helmove
Jetën time ma ndalove

Ishe aq e dashur sa dëshiroja t'përpija
T'gjitha që i kishim, i dije e i dija
U bëmë shkëmb i vetëm për shekuj i fortë
Nuk e di qfarë reshi që na ndau në copë

Mua më solli në këtë shkretëtirë
E ti u zhduke diku n'errësirë

Bridge:
Për një pike ujë sot unë kam shumë etje
Askend se kam afër të ma zbusë këtë gjendje
Shpirtin tim të tharë vetëm ti e ngopë
Se një tjetër ti nuk ekziston në këtë botë

Solo Guitar

Kurrë më shumë nuk kam pasur nevojë
Të të kem pranë, të vazhdoj të jetojMë Shumë Këngë Nga Ledio Arapaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet