Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Onyox - Sexy Lady (My Dancer Girl)  (Feat. A-coffee)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2013

2013-02-18T23:50:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sexy Lady (My Dancer Girl)" kënduar nga Onyox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Onyox:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet