Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja Me Kë është Ledri Në Brezovicë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[03-01-2016]
Reperi i njohur Ledri Vula është duke kaluar disa ditë pushimi në Brezovicë. Ai ka treguar se i pëlqen shumë skijimi andaj pushimet dimërore për të janë shumë të veçanta.

Ai ka treguar përmes rrjeteve të tij sociale se ai atje ndodhet me familjen e tij, përkatësisht me Xheraldinën(mamanë e tij) dhe Agronin, babain.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0