Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leo - E Mallkuar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkuar".
3. Video është e këngës "E Mallkuar", por nuk këndohet nga Leo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leo - E Mallkuar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/01/2009

2009-01-19T15:25:25+00:00edhe sonte sikur dje sje ka don mem pa,
po e sho qe ke deshir,
prej meje me u nda,
ti paske vendosur mem thy ne zemer,
esht veshtir per mua me ta ndrru mendjen.

Ti paske vendosur ,
me e gjet nje tjeter,
mekatet e tua po ma helmoj jeten,

Mallkuar te qoft ,
puthjen qe ta dhash,
krejt ku kam gabu po kujtohem tash.
Nuk dua kurr me te pa me sy,
me mir i vetem se sa me ty,

ti paske vendosut,
me e gjet nje tjeter,
mekatet e tua po ma helmojn jeten,

edhe sonte sikur dje sje ka don me pa,
po e sho qe ke deshir,
prej meje mu nda,

ti paske vendosur mem thy ne zemer,
eshte veshtir per mu me ta ndrru mendjen.

ti paske vendosur,
me e gjet nje tjeter,
mekatet e tua po me helmojn jeten.

Mallkuar te qoft,
puthjen qe ta dhash,
krej ku kom kabu po me kujtohet tash,
nuk du kurr me te pame sy,
ma mir i vetem se sa me ty.

ti paske vendosur,
me e gjet nje tjeter,
mekatet e tua po me helmojn jeten.


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Leo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet