Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonard Mrishaj
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Mars 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Nuk ka akoma asnjë votë

Leonard Mrishaj është shkrimtar. Leonard Mrishaj eshte nje nder aktivistet me te spikatur ne Partine Demokratike te Shqiperise.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet