Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonard Zeqo - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

( reff )
dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam
(ne cdo frym qe kam)
(ne cdo frym qe kam)

nje motor te te kthej ty pas ne koh
je shum larg dhe nuk te shoh
por te ndjej ty ne cdo hap
qe hedh

dua te t'kem dhe njeher si me par
kur bashk cdo cast jetonim
ishim vetem ne te dy
edhe boten e harronim
me fal por jo per ne mbaroj cdo gje
sje me

( reff )
dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam

nje prekje te findit e kerkoj
ne nje vend ku enderroj
ku te jemi bashk te dy
si at'her

dua te t'kem dhe njeher si me par
kur bashk cdo cast jetonim
ishim vetem ne te dy
edhe boten e harronim
me fal por jo per ne mbaroj cdo gje
sje me

( reff )
dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam

dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam
(ne cdo frym qe kam)
(ne cdo frym qe kam)
Leonard Zeqo
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/10/2013


Leonard Zeqo - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Leonard Zeqo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonard Zeqo:


Komente 0