Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Leonora Bahiti - Perse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2004

2004-10-31T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Këngë e albumit:

"Harroje Puthjen Time"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2004
Nuk e mendoja se kjo ishte jeta
me shum genjeshtra se sa te verteta nuk di cte bej cte bej un e mjera nuk mundem me se me plasi zemraaa

Me ler o zot nje her frym te mar
ta shoh un djellin si diten e par
ta shoh un jeten me nje tjeter sy
ta dua veten te te dua tyyyyyy

pse me le nvetmi ma humbe rinin po perse o ZOT pse te jetoj pa shpres kur mundem te vdes po perse o ZOT

Nuk e mendoja se kjo ishte jeta me shum genjeshtra se sa te verteta nuk di cte bej te bej un e mjera nuk mundem me se me plasi ZEMRAAAAAA

Me ler o zot nje her frym te mar
ta shoh un djellin si diten e par
ta shoh un jeten me nje tjeter sy
ta dua veten te te dua tyyyyyy

pse me le nvetmi ma humbe rinin po perse o ZOT pse te jetoj pa shpres kur mundem te vdes po perse o ZOT


Ky tekst u dërgua nga  Gostivar
Më Shumë Këngë Nga Leonora Bahiti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet