Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leonora Poloska - Ne Kishim Nje Fat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/12/2012

2012-12-24T18:27:05+00:00Ti flen e une te rri mbi koke
Ske dashuri te vertet
Qdo gje eshte kot
Qdo gje ne jeten tone
Eshte iluzion

Ne syte e tu shoh zjarr
Erresire te pa fund
urrejtjet trazuan
njerit mallkuan

si stuhi te egra
e tille qenka jeta

me mask ne fytyr
me zemer te zjarrt
cdohere me largohesh
nuk me don prane

ne kishim nje fat
ne kishim nje jete

per dashurin tone
tani eshte vone
cdohere mendoj
se eshte vetem loj

te ikesh po gjurm
ashtu si ne gjum
si njeri pa vlere
shko dhe jeto ne humbje

nuk besoj ne loj
as ne dashuri
se vuajtja u bere pjes e shpirtit tim
nuk dua te vdes po dua t´jetoj

Ne kemi nje fat
kemi nje jeteeeee

Une dua te vdes


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet