Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Vajze E Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

te leojova tme afroheshj te dhash shum mundsi ti fillove te frigohesh pse nuk e di por loja ne fund filloj zdi ku dot mbaroj shikumi yt shum vlen por nuk mjafoouuon ti mendova se edhe let me mua t futesh ne loj edhe pse jam vajz e mir nje gje do ta tregoj shum mir e di qe un nga fjalet nuk jetoj te duhen veppra puthje te na bashkojn


Ky tekst u dërgua nga Yllka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Leonora Poloska - Vajze E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze E Mire".
3. Video është e këngës "Vajze E Mire", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0