Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Leonora Poloska - Te Dua, S'te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Video Produksioni:

Tomato

Këngë e albumit:

"Te Dua S'te Dua"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004
na na na nei nei nei
te dua ste duan nuk ke shans me mua jojo nanana
ske guxim te thuash aposim te duash popo nana
me ty zemren kur e hap si nje engjull te shikoj sa deshir per ty ndjej shokt e zemres si ti s gjej..ti jeton veq heshtjen dhe ndjehesh krenar fantazon shum gjera qe smun ti kesh pran

te dua ste dua nuk ke shans me mua jojo nananan ske guxim te thuash aposim te duash popo nananan

pse je i tmeruar walla nuk e di se per ne te dy vlen nje dashuri ti jeton veq heshtjen dhe ndjehesh krenar fantazon shum gjera qe smund ti kesh pran

te dua te duan nuk ke shans me mua jojojo nananan ske guxim te thuash aposim te duash popo nananan

te dua ste dua nuk ke shans me mua nananan reff.2 ske guxim te thuash aposim te duash popo nanana nnanan


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet