Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - As Nje Sekonde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Prap me erdhe me vones
e une kam kohe qe po te pres

Ti bre djal mos luaj me mu
se nuk mundem me duru

Une di jo mire e di
se ku fshehesh ti tani

Ske guxim mem than as me fal
hiqmu qafes ore djal

Asnje sekond asnje minut
me nuk te pres me nuk te lus

Asnje seknod asnje moment
ti po me qmend

Prap me erdhe me vones
e une kam kohe qe po te pres

Ti bre djal mos luaj me mu
se nuk mundem me duru

Une di jo mire e di
se ku fshehesh ti tani

Ske guxim mem than as me fal
hiqmu qafes ore djal

Asnje sekond asnje minut
me nuk te pres me nuk te lus

Asnje seknod asnje moment
ti po me qmend


Ky tekst u dërgua nga  donnaLeonora Poloska
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Leonora Poloska - As Nje Sekonde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Nje Sekonde".
3. Video është e këngës "As Nje Sekonde", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0