Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - S'ishte Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me ne fund
Papritmas ne u pame
Ne ate rruge
Ku ne dikur u ndame

Zemra u ndal
Per nje cast
Te flas
A te mos flas

Refreni
S’ishte fat
Por nje mekat
Qe s’na lane
T’vazhdojme me gjate

S’ishte fat
Por tragjedi
Na ndaluan
Kete dashni

E pa vlere
Ishte koha pa ty
Sa veshtire
E kam ta them ne sy

Perseritet strofa e 2

Refreni


Leonora Poloska - S'ishte Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ishte Fat".
3. Video është e këngës "S'ishte Fat", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0