Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leutrim Gervalla - Na Kanë Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Borgj askujt nuk i kamë pasë, keq për mua qe te flasë,
te kanë folë zi e ma zi, mu m'kanë vra ty t'kanë genjy...
Te pa shpirtë e t'pa fytyrë, janë mundu në çdo mënyrë,
me na vra ty edhe mu, pse gënjeshtrave u ke besu!?...

REF.:
Na kanë nda, ne na kanë nda, Zoti i Madh ka për me i vra,
Na kanë nda neve o shpirtë, kurrë per jetë mos pafshin dritë...
Na kanë nda, ne na kanë nda, 100 herë zemrat na i kanë vra,
Na kanë nda neve o shpirtë, por nga ty nuk e kam pritë...

Dije mirë shumë ke gabu, në fytyrë tash m'shiko mu,
une e di ti s'e pranon, tjeter kush po te mashtron...
Te pa shpirtë...
REF.:
Na kanë nda...

Muzika: Kujtim Shala


Leutrim Gervalla - Na Kanë Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Kanë Nda".
3. Video është e këngës "Na Kanë Nda", por nuk këndohet nga Leutrim Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leutrim Gervalla:


Komente 0