Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil G - E Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


aaaaaaa qka u bo sonte puna jote bukuroshja ime ajt tja nisim lojes filli i nevojes 15 vjet nen 20 si danez po ju pershendes

ref
e di kjo qik eshte per mu ajo qem don mu ajo qem don mue e di e di e di ajo ejjjjjjjjj je ti je ti je ti je ti .

tash une e di tash une e di e tash ti e din se un po boj te tepermen kena menu kena menu kena menu per me u taku .

je e ftume V.I.P e ke aty venin garanci se per mu nuk ka rendesi a vjen me taksi a vjen me limo shum de je bingo taman kasino dhe e thrras un qiko.

fiesta nuk mbaron qdo sen po ndryshon aftopari ti menon aftopari ti ku don po zemer si sbon kerkush nuk t'pengon lucin ty t'tregon aspak nuk vonon bling bling kte qellimin qe nuk e dinim nuk e dinim nuk e dinim

lady purpurt (2x) sikur te kisha gjithnje me vete gjithnje me vete

ref:
e di kjo qik eshte per mu e di ajo qem don mu (je ti ) ajo qe un du (je ti ) . e di e di je ti je ti je ti je ti .(2x)ejjjjjjjjjjj

Ky tekst u dërgua nga Princezzz


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/04/2009
Festivali: Top Fest 6


Më Shumë Këngë Nga Lil G:


Komente 0


Lil G - E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.