Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Thug - Shkoo Lamtumir (Feat. Dr.nushi & Psychokasier)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Lil Thug -1-

Rri i shtangiten ket dashni e morri era
Ska ma grindje pa pasoja ska ma kthim si herav tjera
Fjal me ni leter ni dashni si roman
Ni femer Ni zemer ni foto futur N'ram
Ni dashni rinore me lot syt tu u la
Ni munges en zemer qe pa prit sot u vra
Ky gabim ska falje t'lutem shko ski rrugdalje
Se ti e bone gabimin qe pasoj n'myr fatale
n'Realitet edhe N'anderr qdo second isha me ty
N'Dhimbje e ngzim ishin bashk keta sy
Po nalna e menoj qe pot uli po ka gaboj
T'vjen edhe ty ajo dit ki mu ndi si un nisoj
U largove shum shpejt pa lan gjurm asni hap
Dashnia qe le mrapa mo kurr sun kthehet prap
Jeto diten e sodite t'ardhmen endrroje
t'kalunen kujtoje kshtu jeten shijoje

reff Dr.Nushi

Ske Dasht me kon me mu shko lamtumir
asgje ste ka mungu ta kom plotsu gjdo deshir
tkom thon para se me gabu hapi syt
e ke dit qe me mu ska munsi dyt

PsychoKasier -2-

per 1 koh qe tkom daashtu kon koh ma e lumtur
ti i dhe fund ksaj lidhjemrena meje je e humbur
i kujtoj ditet mat bukurakur me ty bashk i kalova
fundi fundit hiq kurgjoedhe pse shum t dashurova
beso zemer shum pom dhemsdu met pa npoziten tem
ti je njo engjulli jemti mjep shum kur nuk kom sen
me shum kon bona problemme arrit deri te ti
tkujtohen ditet mat bukra tonaedhe net me shum shi
jom shum i butsinqeritet vetem bashk na kur jena
un t ushqej me dashnise prej dashnis tone ushqena
tkom menu teper shum umki dasht edhe tkom dasht
analizova pse sjena bashkpo kur nfije nuk i rrash
nashta ti qeshtu vet ki dashta nashta tjert na kan nda
krejt bota mu bo rrafshun prap smuj ty pat pa
qdo sekond me ty e ndjejndjenjat tua um lan shej
je e jemja neper andrrapo n realitet sun pot gjej

reff Dr.Nushi

Ske Dasht me kon me mu shko lamtumir
asgje ste ka mungu ta kom plotsu gjdo deshir
tkom thon para se me gabu hapi syt
e ke dit qe me mu ska munsi dyt

Lil Thug -3-

a jom qaj qe menoweqe me mu ki jet mat lumtur
un jom qaj qe menowaqe pa ty jom i humbur
shpesh nalna menojshum dit i kujtoj
do sene si harrojqa bone per mu
a e bone me gjeth zemera je e wetmja femer
a nty jom dashurue spo muj me duru
fjalt e mija maj n menshpejtim pse pom rren
kur m thojshe e ditash po lypi qetsi
se jom hi fell n menimeska mo prekje ledhatime
lej anash ato trillimeska ma net me perqafime
si panoram e wjeterqe osht jash perdorimit
si lidhje jon qe keme ja nis prej fillimit
menoj wet me wetise ska sen qe zbohet
prap e ndroj meniminlulja nuk qel kur thahet
zemra s ngjitet kur ndahetosht ni sen qe nuk bohet
njeri s qohet kur wrahetshpresa mbahet nuk shahet

Ky tekst u dërgua nga  LilThugg


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Dr.Nushi
Publikimi: 10/02/2011


Më Shumë Këngë Nga Lil Thug:


Komente 0


Lil Thug - Shkoo Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkoo Lamtumir".
3. Video është e këngës "Shkoo Lamtumir", por nuk këndohet nga Lil Thug.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.