A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lili - Si Te Ta Them


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/09/2011

2011-09-10T05:22:45

Sa her qe vjen per ty flas me shoqe ty te ndjek nga pas sa her te kam qeshur e t'kam shar por mbrenda zemres un jam vrar jo nuk e din se qfar po me ndodh shikimi yt sa vjen e me lodh

Ref...(2x)
Je aj qe kam ënderru si te ta them shum te du nuk e di djal veq nje fiksim por je shum fell ne shpirtim tim

E pa vertet sesht aspak ajo qfar ndjej per ty qdo nat por ne dashuri un jam e till kerkoj pushtim e jo vershim afrohu ja ku me ke tash dua ta ndaj me ty qdo qast.

Reef...(4x)
Je aj qe kam ënderru si te ta them shum te du nuk e di djal veq nje fiksim por je shum fell ne shpirtim tim.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019