Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Liliana Kondakçi & Luan Zhegu - "Te Dua Ty"

Teksti origjinal i kenges

Lalala...

Zogjte dy e nga dy, folene vijne (dhe) e ngrejne
dhe me te bukur e bejne pranveren

Por shtegtimin e gjate, me shoke e nisin bashke
krahet te forte i ndjejne

(2x)
Te dua ty, te kam ne sy
zemra te flet, vec ty te pret
ne kaltersi pa fund, ne lartesi me shoke
jeten e nisa une, ti me kupto

(2x)
si vala valen ndjek, prane meje vjen dhe ti
e gjere por si det, kjo dashuri.

Mhm ...
Lalala ...

Zogjte dy e nga dy etj.
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019