Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi - Enderroja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7Kam jetuar aq shume jete
por e vjeter s´jam
Patjeter zgjidhje sonte
lamtumire m´duhet ti them
Nje jete qe gjithmone e enderrova ta kem
oooooh

Se gjerat s´qenkan ashtu
siç duam ti shohim ne
Do te doja t´mos jetoja
ne kete realitet
Sa me shume luftova
Cdo here u deshprova
Iku ai qe une e desha me t´vertete

Ref:
Enderroja t´jem me ty
dhe te ndertoj nje ardhmeri
Fluturoja si nje flutur
por krahet mi theve ti
S´kam me force as te them
Kthehu perseri.
Enderroja t´jem me ty
dhe te ndertoj nje ardhmeri
Fluturoja si nje flutur
por krahet mi theve ti
S´kam me force as te them
Kthehu perseri.

Edhe nje here ty te kerkoj
Lotet te mi fshish
Te me thuash se do jem me mire...
Tempullin tone te dashurise
E rrenove ti
Dhe parajsen ma shendrrove
n´ferr te zi....YEAAAAAH

Ref 3*:
Enderroja t´jem me ty
dhe te ndertoj nje ardhmeri
Fluturoja si nje flutur
por krahet mi theve ti
S´kam me force as te them
Kthehu perseri.


Ky tekst u dërgua nga Linda NgrobaLinda Halimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Linda Halimi - Enderroja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderroja".
3. Video është e këngës "Enderroja", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 0