Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita - Better You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gotta Find a Better You, Ooh ooh, 2x
Gotta find a better you yeah 2x

Verse 1:
Loving you feels good, but at the same time it hurts
I could go or I could stay; but that would make it worse
Looking in the mirror, I can’t find myself
I don’t think I can define myself
Throwin’ on a hoodie just to hide myself
On my knees, yeah I know need help

Pre hook :
I don’t feel worth it,
I know they say nobody’s perfect, But I, 2x

Hook:
Gotta Find a Better You, Ooh ooh, 2x
Gotta find a better you yeah 2x

Verse:
This is to the puzzles missing
Make up can’t do this no fixing
It’s gonna take time
To feel pretty, I should listen
To my heart, but mine tells different
It just don’t feel right...


Lindita - Better You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Better You".
3. Video është e këngës "Better You", por nuk këndohet nga Lindita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 0