Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Zanzi - Nje Muaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


buzet ti ndjej por zemren sta njoh,
vetem nje here ne muaj te shoh,
sdi deri kur do te vuaj keshtu,
nje muaj te tere larg syve te tu

ne dashuri jam e pa fat,
at qe e dua se kam per qdo nat,
ne dashuri largesia te vret
kur nuk ke afer ate qe ste perket

nuk kam fjal skam as fuqi,
sa kam nevoj qe te jem pran tij,
smundem me po e pranoj,
qdo dit qe shkon me duket njesoj,

ne dashuri jam e pafat,
at qe e dua se kam per qdo nat,
ne dashuri largesia te vret
kur nuk e ke afer ate qe te perket
Linda Zanzi
Publikimi: 02/10/2009
Festivali: Polifest 2009


Linda Zanzi - Nje Muaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Muaj".
3. Video është e këngës "Nje Muaj", por nuk këndohet nga Linda Zanzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Zanzi:


Komente 0