Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Xhirotondo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18

xhi..xhi..xhirotondo
xhirotondo veç sjell ti dhe mos thuj ti...dhe mus thuj ti...dhe mos thuj ti..apo luan xhirotondo

si dhe djemve veç me ndjekin edhe shum lakmi leshojn ata por askush s'me don vertet asnje djal sinqert nuk ka i veç dilen dhe afrohen por sa her kur bisedojm vetem per nje gjie mundohen keshtu as'kujt s'mund ti besoj

ref..2x
shum me keni lodh asnje nuk mund te degjioj une kerkoj vertet dike boten time ta kuptoj aj..

e me shum çfar mund te them qe kam frike te dashuroj edhe s'dua te genjei zemren time ta helmoj fjalt shum di do them qe çdo gjie te marr kuptim e qe njeri do te jete qe s'e larg s'mund dot ti rri

ref..2x
shum me keni lodh asnje nuk mund te degjioj une kerkoj vertet dike boten time ta kuptoj aj..

xhi..xhi..xhirotondo
xhirotondo veç sjell ti dhe mos thuj ti...dhe mus thuj ti...dhe mos thuj ti..apo luan xhirotondo

une kerkoj vertet dike..dike

shum me keni lodh asnje nuk mund te degjioj une kerkoj vertet dike boten time ta kuptoj aj..


Ky tekst u dërgua nga EgzonLinda
Publikimi: 01/12/2006


Linda - Xhirotondo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhirotondo".
3. Video është e këngës "Xhirotondo", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0