Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Krejt Mbrapsht Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Thon se nuk jetohet nga dashuria
por nuk jetohet as pa dashuri
shpirti lendohet nga vetmia
zemra shtegton kerkon shoqeni

Fjale dashurie nga poet te lashte
te tjereve u kendoj qdo nate
veq asaj qe deshta kur eshte dashte
asnje fjale nuk gjeta si per inat

Krejt mrapsht mrapsht po me shkon jeta
diten fle e nate rri
mbrapsht humba e u treta
nuk mundem te jetoj pa dashuri

Krejt mrapsht mrapsh po me shkone jeta
fshehem nga djelli e dale ne shi
mrapsht humba e u treta
nuk mundem te jetoj pa dashuri


Ky tekst u dërgua nga Flodina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Linda
Publikimi: 17/08/2009


Linda - Krejt Mbrapsht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Mbrapsht".
3. Video është e këngës "Krejt Mbrapsht", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0