Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Sabina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Teksti 1x
flokët kaqurrela, fustanin me tela
sa her i qel syt, kur po vjen ka dera
bukur t’fali zoti, zili t’ka pranvera
sabina, sabina, hej, hej, hejjjj

ref 2x
ah, ah sabina, je si biondina
syt sikur drit, natën ma ban dit
trupi yt i bukur, po na lun si flutur
sabina, sabina, hej, hej, hej, hejj, hejjjj

teksti 1x
t’mbylla ty në zemer, të kam roberuar
gjithmon ti me mua, ke me jetuar
pjes je jetes time, të kam në mendime
sabina, sabina, hej, hej, hejjjj

ref 2x
ah, ah sabina, je si biondina
syt sikur drit, natën ma ban dit
trupi yt i bukur, po na lun si flutur
sabina, sabina, hej, hej, hej, hejj, hejjjj


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 03/09/2013


Lindi - Sabina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sabina".
3. Video është e këngës "Sabina", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0