Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Ku Je Tash Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti 2x
dielli që më ngroh mu trupin
ishe ti
ishe han që m’bajshe drit
në syt e mi

ref 2x
ku je tash moj, ku je tash
që je zhdukur
po të pres moj, po të pres
të më vish si flutur

teksti 2x
nuk mundem ta jetoj jeten
unë pa ty
se ni jet e kam t’jetoj
zbashku me ty

ref 2x
ku je tash moj, ku je tash
që je zhdukur
po të pres moj, po të pres
të më vish si flutur


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 06/04/2010


Lindi - Ku Je Tash Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Tash Moj".
3. Video është e këngës "Ku Je Tash Moj", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0