Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Më Thuaj Ti Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

1x teksti
E kjo jeta është e gjat e po matet me sahat
Na ka ardh momenti t'jemi sa më ngat

1x teksti
Ksaj i thojn dashuri jemi vetem unë dhe ti
Me ta than një fjal që kush se ka ni

2x ref
Më thuaj dashnor unë të vej kunor
Më thuaj ti zemer të them lule borë
Më thuaj ti jet te unë ki me m'bet
Më jep ti një bes e unë do të pres

1x teksti
E kjo jeta është e gjat e po matet me sahat
Na ka ardh momenti t'jemi sa më ngat

1x teksti
Ksaj i thojn dashuri jemi vetem unë dhe ti
Me ta than një fjal që kush se ka ni

2x ref
Më thuaj dashnor unë të vej kunor
Më thuaj ti zemer të them lule borë
Më thuaj ti jet te unë ki me m'bet
Më jep ti një bes e unë do të pres


Ky tekst u dërgua nga Ganimete Berisha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 24/08/2010


Lindi - Më Thuaj Ti Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Thuaj Ti Zemer".
3. Video është e këngës "Më Thuaj Ti Zemer", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0