Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Purellku - Intrigante Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur me thoje se te dua
Me fjale te embla me vrave mua
Sa intrigante u tregove
Duke me puthur, ti me mashtove

Te fala zemren, dashurine
Ti ma shkatrrove mua rinine
Sa intrigante u tregove
Duke me puthur, ti me mashtove

REf. 2x.
Ti s'e kupton ç'eshte dashuria
Ty te vrafshin t'mirat e mia
Puthjet e tua s'kan me vlere
Kerkon t'me puthesh edhe njeher

Dikur me thoje se te dua
Me fjale te embla me vrave mua
Sa intrigante u tregove
Duke me puthur, ti me mashtove

Te fala zemren, dashurine
Ti ma shkatrrove mua rinine
Sa intrigante u tregove
Duke me puthur, ti me mashtove

REf. 2x.
Ti s'e kupton ç'eshte dashuria
Ty te vrafshin t'mirat e mia
Puthjet e tua s'kan me vlere
Kerkon t'me puthesh edhe njeher


Lindita Purellku - Intrigante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intrigante".
3. Video është e këngës "Intrigante", por nuk këndohet nga Lindita Purellku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Purellku:


Komente 0