Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridona Shala - Lendove Veten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prap kerkon qe Tme takon
Nuk lind Dielli ne asnje an
gjith kto vite shum jemi dasht
kush osht ajo qe na ka nda

Ma prishe Jeten
Ma more Zemren
Mi more krejt
E tash ku jee
Lendove Veten
Shaktrrove Jeten
shkatrrove krejt
E humbe te drejten

Tash keshtu ne jemi Ndar
Kush osht shkaktar qe Bashk sna lan
Na dyshman shum kemi pas
Familja jote Bashk nuk na lan
Jeta kalon, Vitet kalojn
Per mu jeta prap po vazhdon

Ma prishe Jeten
Ma more Zemren
Mi more krejt
E tash ku jee
Lendove Veten
shkatrrove Jeten
shkatrrove krejt
E humbe te drejten

REFX2:
Ma prishe Jeten
Ma more Zemren
Mi more krejt
e tash ku je
Lendove veten
shkatrrove Jeten
shkatrrove krejt
E humbe te drejten


Ky tekst u dërgua nga KaTii

Liridona Shala - Lendove Veten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lendove Veten".
3. Video është e këngës "Lendove Veten", por nuk këndohet nga Liridona Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridona Shala:


Komente 0