Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni - U Kry Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Per ty i bana ato gjana qe kurr si kam ba,
Edhe rrejshem jam betu veq te jemi bashk.
Kam duru qka nuk durohet e ste kam genjy
STOP, asnje qast, asnje rast nuk ta jap
Me mu e ke kry

Ska,ska vend per falje rruga jon ska me dalje
Asnje fjal tjeter mos prit perveq fjales ik ik 2x

Ska pas dhimbje ska pas vujtje qe si kam bo ball
Kam fal gjana qe askush ndoshta si kish fal
Kam duru qka nuk durohet e ste kam genjy
STOP, asnje qast, asnje rast nuk ta jap
Me mu e ke kry

Ska,ska vend per falje rruga jon ska me dalje
Asnje fjal tjeter mos prit perveq fjales ik ik 4x


Ky tekst u dërgua nga ArtaLok Komoni
Publikimi: 28/12/2016


Lok Komoni - U Kry
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Kry".
3. Video është e këngës "U Kry", por nuk këndohet nga Lok Komoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0