Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loni - Gjithcka U Kry (Feat. Smooker & Kinez Rashiti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Loni :
Tash Gjithqka U Kry
Sdu Met Pa Me Sy
Se Zemren Ma Ke Thy x2

Kinez Rashiti :
Tash Ti Je Larg Meje
E Une Jom Larg Teje
Je Kam Mungon
E Di Qe Vetem Per Mu Menon
E di qe sum harron
e di qe zemra tkujton
edhe nese shkoj nboten tjeter
dua te takoj

Per Ty Jam Tu Jetu
Per Ty Jam Tu Mendu
Se Vetem Ty
Une Te Du
Ti Je Ajo qe tkom dasht
Pse Ti o ZEMER
Vet Mke Lon

Loni :
Tash Gjithqka U Kry
Sdu Met Pa Me Sy
Se Zemren Ma Ke Thy x2

Smooker :
Qka Pat , Aj Ma Shum Se Un
Qe Sot Vet Mke Lon
Mke Desht Si Portret
Dashnia Jone Dikur U Tret
Qysh Jena Kan Qdo Nat
Keq Per Ty e keq per mu
ojet , spasna pas fat

Loni :
Tash Gjithqka U Kry
Sdu Met Pa Me Sy
Se Zemren Ma Ke Thy x2


Ky tekst u dërgua nga Da NiLoni
Publikimi: 25/02/2015


Loni - Gjithcka U Kry
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithcka U Kry".
3. Video është e këngës "Gjithcka U Kry", por nuk këndohet nga Loni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Loni:


Komente 0