Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorna Hysa

Lorna Hysa
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
Këndon kryesisht: pop

Lorna Hysa është këngëtare e njohur. Këngëtarja e re, pjesemarrese ne “X Factor” dhe ka vite që këndon live. Ka kryer studimet për informatikë-ekonomi.

Në vitin 2012, Lorna Hysa merr pjesë në X Factor Albania 1.

Në Nëntor 2014, Lorna merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Selfie" dhe tregon se e sheh festivalin si një mënyrë e mirë promovimi. “Teksti mund të merret si tekst i hapur sepse është edhe provokativ”- shprehet Lorna.

Më datë 18 Shtator 2015, Lorna publikon videoklipin "Ma I Miri". Videoklipi u prodhua nga Max Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0