Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lrc - Sensuale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sensuale".
3. Video është e këngës "Sensuale", por nuk këndohet nga Lrc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lrc - Sensuale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00masta bas ne microfon.
te shoh neper qytet kur del
je model perhere ndodh karambol aty ku kemba jote shkel.
polici i qarkullimit shpesh rrin si dru fiku e per shkakun tend te shkeretit i bllokohet dhe trafiku.pleqt neper lulishte si dikur me nuk i gjen kan frik tet shohin zemer se tensionin ua ngren.
e per adoleshentet tash po asht asht shum problem gjith diten ne WC bajn
nje pune qe don se them,

paraqitja ideale te ben teper sensuale veshja jote provokuse me jep sinjale anormale
ti je seksi seksi shume ti te mbyt me parfum me shikim te ve ne gjum
kur zemra ban bum bum
shum shum je unike
shum fantastike femen
shum e papershkushme
shum e embel tipike
pra luj luj luj ne kete
ven me le pa men
krijes super seksi tregoma stilin tend

ref(2x)
tregoma tani stilin tend (sensuale)
arsyen pse te gjith i cmend (fenomenale) menyren tende speciale
qe te ben te jesh femer kaq sensuale

Ti jeo kaos,shkakton kaos,ti ben kaos
shum jo pak
kur ti kalon makinat
marin formen zik zak
i ke hak komplimentat
Llastumet fishkellimat ngacmimet propozimet shpenzimet brohorimat
e kur ti kalon sfunksionon
ti bllokon cdo hormon
cdo person qe me ty tenton
ti e e ckalkulon
e krejt situata,rrethana,etapa kaq fatale ndodhin si pasoj e perqindjes tende te lart sensuale

blink blink si kur drit
rrezaton ti dit per dite
Diamant 2000 karat qe i sfidon
te gjith stolite
cdo qeliz ti ma leviz cdo hormon ti ma ngacmon
kur te shoh kaloj ne krize
nuk mjafton vazhdon
mendime vizulale me largojn gjendjen normale
shpesh shkaterrojn anen morale
nga mendimet mbi banale
bie rendsia e cdo fjale
nga komentet minimale
thjesht seksi thjesht cool
thjesht fatale sensuale

ref(2x)
tregoma tani stilin tend (sensuale)
arsyen pse te gjith i cmend(fenomenale) menyren tende speciale
qe te ben te jesh femer kaq sensuale

hej ladytrupi yt po me shkaterron je e bukur ne perfeksion
te shoh te ndjej enderroj vec per ty per shikimin qe ke ne sy
tregoma pra tregoma stilin tend tregoma menyren pse gjith i cmend
arsyen qe je femer kaq speciale
je krijes shume sensuale

ref(4x)
tregoma tani stilin tend (sensuale)
arsyen pse te gjith i cmend (fenomenale) menyren tende speciale
qe te ben te jesh femer kaq sensuale


Ky tekst u dërgua nga Armnad Kuksjani
Më Shumë Këngë Nga Lrc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet