Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lulëzim Lalaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Bardhaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Lulëzim Lalaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Nëntor 2020, Lulëzim Lalaj publikon videoklipin "Ylli Që Ndrin Sabanë". Orkestrimi i këngës u punua nga Genci Malaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriatik Bibe

Aljad Bilimani

Hekuran Likollari

Spiro Korro

Ilir Berdilla

Thanas Sazo

Drini Gjona

Eglantin Sota

Dorian Doko

Safet Lezaj

Tags: Lulëzim Lalaj, Luli Lalaj


Komente mbi këtë artist