Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - A Mke Dashur Ndonjehere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vec ni Fjal me mu
Ti ta kishe ba
Un tkisha kallzu
Fajin kush e ka

Folen keq per mu
ti u ke besu
Ti fjalve te tjerve
pse i ke dengju

A mke Dashur Ndonihere
Sa un qe te du
Pse me rrenat e dynjas
neve u largum (2x)

Vetem qi mke pru e nuk jam idhnu
edhe pse mke lan
nuk te kam fajsu
Edhe me u Dasht
Neve u Largum
A nuk sheh sa shum na kan xhelozu

A mke dashur Ndonihere
Sa un qe te du
Pse me rrenat e dynjas
neve u largum (2x)Nuk kemi video për këtë këngë.
Lumturie Tahiri (Lumja) - A Mke Dashur Ndonjehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mke Dashur Ndonjehere".
3. Video është e këngës "A Mke Dashur Ndonjehere", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0