Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Nuk Ma Ndjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Strf. 1
Jo e dashur nuk te them me fal
Askujt kjo fjal sot si takon
Erdhi koha per tu ndar
Jo nuk e kuptoj
Ti thjesht lendohesh,
vetem ti shkaterohesh dhe kerkon te jemi bashke
Jo nuk kuptim e jo sjam as fajtor
Thjesht me nuk te dua

Ref.
Prandaj ti zgjohu
Un nuk di te them me fal
Edhe nese skupton gjithcka po mbaron
te dua ty gjithmon larg

Strf. 2
Jo te lutem me rri larg
mos me thuaj me asnje fjal
jo ska qiell e jo ska tok
te na shoh serish ne bashk
ndaj me shiko drejt ne sy
kur te them se sjam per ty
dhe nese po gaboj jo ty sdua te lendoj


Ky tekst u dërgua nga DrikuLynx
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Lynx - Nuk Ma Ndjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ma Ndjen".
3. Video është e këngës "Nuk Ma Ndjen", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 0