Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Sa Pak Mjafton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Strofa 1

Nje rruge e gjate
Fundi saj duket larg
Me than 2 fjale
Se jeta ngjan me nje perrale
Dhe un besoj
Nje dite me shume nje dite me pak
Me duhet ta jetoj si te jet sh pak sh pak me pak sa pak

Ref
OoOOooOOOOoo
Sa pak mjafton
OoOOooOOOOoo
Eshte ne doren tone
OoOOooOOOOoo
Sa pak mjafton
OoOOooOOOOoo

Strofa 2

Nje dite e gjate
Fundi saj duket larg
Qielli eshte i bardhe
Dielli vetem shprese pikturon
Dhe un e kuptoj
Nje dite me shume nje dite me pak
Me duhet ta jetoj si te jet sh pak sh pak me pak sa pak

Bridge

Nuk besuat nje perralle,thate tani eshte vone
Ju bekuat vec zhgenjime,por endrra vazhdon
Jeto dhe ti,sh pak ty te mjafton
Se per dike qe ekziston,asnjehere nuk do jete vone


Ky tekst u dërgua nga A.TragajLynx
Publikimi: 01/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012


Lynx - Sa Pak Mjafton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Pak Mjafton".
3. Video është e këngës "Sa Pak Mjafton", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 0