A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son Krenar Për Prindërit!


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[23-10-2015]
Reperi i njohur Lyrical Son ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto të tij së bashku me prindërit teksa në mbishkrimin e saj ka shkruar disa fjali ku tregon se sa krenar ndjehet ai me ta.

“Ndihem krenar' qe jom fryt' i dashurise juaj o Prinderit me te mire ne bote..!!! Ju dua shume, shihem shume shpejt..!!! #Nanë #Babë #Familja..!!!”, ka shkruar Festimi sipër fotos.

Ndryshe ai ka treguar edhe më parë në disa intervista që është shumë i lidhur me familjarët e tij!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019