A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son I Dashuruar ‘kokë E Këmbë’, Një Puthje Nga Çikago!


Not Yet Rated

[08-11-2015]
Lyrical Son është njëri nga reperët më të kërkuar kosovar dhe numëron mijëra fansa në rrjetet e tij sociale. Ndonëse nuk është aq aktiv me këngë & videoklipe por ai prap se prap vazhdon të pëlqehet.

Mjaft e përfolur është edhe jeta e tij private, pasi ai ka mjaft mirë këtë pjesë. Është i martuar dhe jeton me bashkshorten dhe dy prindërit në Prishtinë.

Bashkshortja e Festimit, Gresa ka jetuar për shumë vite në Amerikë dhe dëshira për të shkuar atje bashk me Lyrical Son sigurisht që është e madhe.

Së fundmi ata kanë vizituar Çikagon dhe kanë vizituar të afërmit e Gresës. Ata gjithashtu kanë postuar një foto së bashku në Instagram ku shihen duke u puthur dhe të dashuruar kokë e këmbë me njëri tjetrin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019