Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyrical Son - Ncuk Komercial Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

.......
high
pass that joint i'm high
got me feeling fly
every time I ride

(yeah)para para para bob bo bo
para para para bo bo

lyrical son
just dhe me the fuckin
capp lyrical son the rep
the one non the one clos
a cuzz mini malls yeah hirs
knaqu one the worlds the stil


Ky tekst u dërgua nga No NameLyrical Son
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Lyrical Son - Ncuk Komercial
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ncuk Komercial".
3. Video është e këngës "Ncuk Komercial", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:


Komente 0