Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Money

Dërgoni linkun URL të kësaj kënge në Youtube. Shtypni "SHARE" dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video"

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money".
3. Video është e këngës "Money", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Money  (Feat. Nuke)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Zimasamshevy"

Komente

1 🔥

Featuring

Nuke

13/08/2013

2013-08-13T17:05:40+00:00Lyrical Son
m m m mai durt nalt kqyre po vjen la pintamilja
muziken e makim ndor ju bojna mu ni sikur statista
edhe rolin kryesor se keni mo asnjoni artista
perderisa ini tu e pa qe keni ra nmut miza
heren e par kur mkeni pa mkeni ni tu e regj vet edhe ju ka dok komedi
gips i keq edhe i huqt spec djegst edhe i kuuq
man sdi sha po ban qyshtu tregu nuk e han
ti kshtu kurr sje si nekran tu e sha gjith tallavan
prej qe jom hi nmuzik skum lon kurgjo bash hiq mem ik
cdo not e rrim e flow e takt o kon gjithmon e sakt en beat
matematik e thjesht pranver ver dimer vjesht
bojna muzik tu kesh kur i vrej kta tu vjedh kta tu vjedh

25 un numrin ndryshe se qes
flajve tmia nfund ju mes loyal loyal gjith
emni um met edhe masi qe tdes
kan me thon qe o kon njo ROYAL KING

I BLAZE IT UP, PUFF HARD
CATCH YOUR BEAT DOWN, SHOOT STARS
AND MAYBE FALLLIN'
(WATCH 'EM ALL GO DOWN...)

REF:
I'M ALL ABOUT MY MONEY
STILL GETTIN' PAID AND I AIN'T SWITHIN' SIDES
THIS SHIT IS SO FUNNY
THEY HEAR FROM ME STILL RAPPIN' IN MY LINES

NUKE:
MIC CHEC, ONE TWO, ti po don me dit kush o tu-
mri lek me shti nxhep , un bi rep but not you.
P.I.N.T zdi a ke ni si C A R B O N sen pe qi si i zi.
Edhe jom i zi , e jo i bardh ,ruju rruges jom tu ardh ,
per ven tpar sun po ec ke ngec ik lshoma rrugen dilem ntrotoar.
Yes im in , all in per secilin qe mprovokon ,
im smokinn you wanna lose controle than baby ROLL another one.
Like BIG PUN o BIG POPPA , i ron kur po ces hapa
per beat ska pshtim full adrenalin si me pas ntrup 100 tupaca ,
PINT mrapa , nrrug tgata se nket rrug nuk jom nis vet,
pe din bir qe ska mat mir than show us so fucking respect.


Ky tekst u dërgua nga  Danish
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet