Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyrical Son - F.E.S.T.I.M Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

wtf sje kam ngje, oke bitch qe
jom reperi ma i smut qe nsheher najher e sheh
F.E.S.T.I.M.
lyrical son the motherfucker name
kshtu qe nihum, ishmi, thirrum t 'iqi
merre numrin pa problem, xeher e shkrujti bitchi
meniher e hypi nkerr e nler duhna me hec
kom shum pak naft se prom dikush ma paska pec
me cef, apo kumedit me qfar aleti
nonen e klloshorve e kisha zHduk pi qyteti
kqyre qa vjedhin e ku mos mu qart
me mujt mi kap,mos mi lon as nhart
nejse e vazhdoj rrugen tu u bo
nervoz me jeten
qe sa jom met pa gjum plus e kom hup kuleten
tu e grrith veten, um kerset telefoni
allo, rihke baben sa nervoz koka bo njoni
e kom do rabi tmir, qe don me hup vetdijen
so nice e ka shijen, man ku **** je , po shihem
un jom nshpi, prit qaty rri
vi tmar , dalim veq un edhe ti
e per sa me dal , dil per ni minut
kto e ki sigurt, edhe pse koka bo mut
shum kolon e madhe , fuck it koka bo llug
op zgjedhjet it mas dy jave , vakti o mi ndreq rrugt
njerzt lypin pun ,pare ska havera
veq nmahallen tem jon mas pakti 10 dillera
mo ki dhe kullera asi qe i don babi
mangupa ngillera, me juve jom horli
puff puff pass, just like ms. morly
smoke the green ,shit yep you can find me
in the studio , i bring it the hit
my name is the huliu, but am to hot on a beat
to got , sleep with the fishez forever
.............………
lyrical got it luck, my block is my clock
i tik and i tak
now wtf , spo di qa po foli, shumica smarrin vesh
veq pe din qe pe lodhi
qe prap ndodhi , me dal ni sen kejt
ata qe bohen gips eata at qe rrin straight

Ky tekst u dërgua nga  tanimix   Danish   SoKoolRenditja: Top 200
Publikimi: 13/08/2013


Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:


Komente 0


Lyrical Son - F.E.S.T.I.M
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "F.E.S.T.I.M".
3. Video është e këngës "F.E.S.T.I.M", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.