Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mafja OTR - Shpirti Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Mafja OTR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mafja OTR - Shpirti Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/10/2011

2011-10-12T00:42:15+00:00kujtoj un ato puthje plot mall dhe dashurikur me thoje zemra ime se pa ty nuk mund te rriaroma jote embel zemren shpirtin ma rrembenshikimi ytt baby si shigjet me godetti kujtoj cdo dit ledhatimet e tuai kujtoj cdo dit dhe nat kur me thoje shum te duae pra zemer kto kaluan e shum koh do kalojndua t''jem me ty shpirt deri sa fryma tme mbaroj

refreni dy her
e pra dua kete nat te jem vetem me tyaroma jote embel me pelqen kur un mar frymsyt e tu te bukur kam mall ti shikojtii je shpirti im me asnje ste nderrojjjj.....

jo nuk mundem ta themate qe ndjejgjithcka nzemer qe un kam joo''nuk mund ta shpehhajo qe shkoj gjithmon do ta kujtojper dicka qe ja vlen zemer un do luftojjo jo te lutem mos me kerkote lutem bebe jeten tendte ti vazhdoo...RF.e pra dua kete nat te jem vetem me tyaroma jote embel me pelqen kur un mar frymsyt e tu te bukur kam mall ti shikojtii je shpirti im me asnje ste nderrojjjj.....

refreni dy her
e pra dua kete nat te jem vetem me tyaroma jote embel me pelqen kur un mar frymsyt e tu te bukur kam mall ti shikojtii je shpirti im me asnje ste nderrojjjj..


Ky tekst u dërgua nga  mafjaota
Më Shumë Këngë Nga Liil Craizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet