Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Dada - Dua Te Jem Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

nuk te kam ty si me par
s'di pse me mungon qdo nat
ti nuk je kur un jam
dua te te them me fal

do te t'ndjek dhe pse je larg
do te rri vetem per pak
vetem lot per ty kam
s'mundem te jem veq pak

ref:2x
dua te jem me ty
gjithmon do jemi dy
do jemi dy
dua te jem me ty
zemra po vuan sepse
te dua ty

do te t'ndjek dhe pse je larg
do te rri vetem per pak
vetem lot per ty kam
s'mundem te jem veq pak

ref:3x
dua te jem me ty
gjithmon do jemi dy
do jemi dy
dua te jem me ty
zemra po vuan sepse
te dua ty


Ky tekst u dërgua nga Getathe Best

Majlinda Dada - Dua Te Jem Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Jem Me Ty".
3. Video është e këngës "Dua Te Jem Me Ty", por nuk këndohet nga Majlinda Dada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Dada:


Komente 0