Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malcontet - Boom Boom (Feat. Dmp)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hey o
Gbc Production

Boom Boom Boom N maximum
Kur na vina ktu volumi deri n fun
Kshu qe Boom Boom Boom me shum shije
Jam ushtari vertet prej Gbc-e

(Dmp)
Un jom Dmp Qe Vi Nga Gbc-a
Kur Vim Na Ktu,Kallet Inatgjia
Femna Dridhet Mas Meje Me Pije Skenderbeje
Mthot Shko Ni Club Tjeter Dhe Atmosferen Nxejee
I thom Mir E Ki Se Shum Tipa Na Kan Zili
Gbc E Ka Rapin Si N'Kosov e n Shqipni
Jem Gbc Po Shum E vertet Hah
Nga i I te i funit shoki mret

Boom Boom Boom N maximum
Kur na vina ktu volumi deri n fun
Kshu qe Boom Boom Boom me shum shije
Jam ushtari vertet prej Gbc-e

(Malcontet)
Une Jom Mreti Hah
Vi vi Nga Mretnia
Ti po thu nga?Nga Gbc-a
Un Rapin E Bi a a
Un Me Shpejtsi a a
Un jom ai heyy malcontet g
Kur kong qes n tona ant ajo po nihet
Kur bohet party vec per ket sen po pihet
Se un jom shum energjik e simpatik
Mu mos ma bo me llafe oma ti vec nji cik


Ky tekst u dërgua nga  kosovarap


Nuk kemi video për këtë këngë.


Malcontet
Publikimi: 20/07/2010


Malcontet - Boom Boom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boom Boom".
3. Video është e këngës "Boom Boom", por nuk këndohet nga Malcontet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0