Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mani - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

1
TRADHTARE FAJTORE JE TI
QE DON ME PRISH KET DASHURI
O ALLAH MERMA SHPIRTIN TIM
SE AJO MU ME KA TRADHTU,LARG ME U FEJU

REF:
DHE NESE NDAHEM UN NGA TY,DO TE QAJ PER TI DIT E NAT
EDHE VETEN TA MALLKOJ,QE NE JET KAM ARDH I PA FAT
DOT MALLKOJ UN TY PER JET,ME LOT TE PANDAR NE SY
EDHE KUR ME Z'DOT HAROJ,UN KET DIT EDHE KET TRADHTI

2
KJO DASHURI PER MU KA MAR FUND
ME NUK BESOJ SE DOT M'KTHEHESH MU
UN DO TE PRES DERI SA TE VDES
POR TI E DIN SE CFAR DASHURI KISHIM NE TE DY

REF:
DHE NESE NDAHEM UN NGA TY,DO TE QAJ PER TI DIT E NAT
EDHE VETEN TA MALLKOJ,QE NE JET KAM ARDH I PA FAT
DOT MALLKOJ UN TY PER JET,ME LOT TE PANDAR NE SY
EDHE KUR ME Z'DOT HAROJ,UN KET DIT EDHE KET TRADHTI


Ky tekst u dërgua nga Mani

Mani - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Mani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mani Manardi:


Komente 0